Eregalerij historie

Lentetoernooi (alleen in 2016 sextetten)

2017

Paul Dijkstra en Hans de Vaal

2016

Piet Boddeman, Frans en Cocky van der Loon, Aat Lankamp, Piet van Opijnen, Joop van Kersbergen

2015

Cora en Tom Martens

2014

Bert den Uijl en Karel Christ

2013

Joop van Kersbergen en Piet Boddeman

2012

Hans de Vaal en Tom Martens

2011

Anna en Bram Kruseman

2010

Jan Kuiper en Harry Saaltink

2009

Eef en Ejan v/d Beek

2008

Edith en Arnold van der Loo

2007

Piet Boddeman en Bram Kruseman

2006

Gerrit Lensink en Bob Bloemendaal

2005

Bert den Uijl – Elly Sterenberg

2004

Hans de Vaal – Gerda van Bruggen

2003

Elly Hoebe – Karel Christ

2002

Jopie en Han Markerink

2001

Theo en Tiny Gijben

2000

Marwin en Wim van Diermen

1999

Jan Bouw en Pascal Wijnstekers

1998

Hans en Joost Jacobs

1997

Bep en Bob Bloemendaal

1996

Hans en Joost Jacobs

1995

Grada v Nimwegen en Rene v Nimwegen

1994

Hans en Joost Jacobs

1993

Paulien vd Brug en Jan vd Mosselaar

1992

Hans en Joost Jacobs

1991

Rudolph de Groot en Bauke Bokhorst

1990

Hans en Joost Jacobs

1989

Joost Jacobs en Rudolph de Groot
Vissertoernooi

2010

Bram Kruseman

2009

Alie Fuldner

2008

Tiemen Bosma

2007

Ank Christ

2006

Marwin van Diermen
Sextettentoernooi

2016

Piet Boddeman, Frans en Cocky van der Loon, Aat Lankamp, Piet van Opijnen, Joop van Kersbergen

2015

Koen Verf, Eef en Ejan van de Beek, Cora en Tom Martens, Jan Kuiper

2014

Piet Boddeman, Joop van Kersbergen, DomienWielinga, Peter v. Wermeskerken, Cor Gaasbeek, Anneke Esko

2013

Frans van der Loon, Joop van Kersbergen, Domien Wielinga, Peter v. Wermeskerken, Cor Gaasbeek, Piet Boddeman

2012

Frans van der Loon, Joop van Kersbergen, Domien Wielinga, Will Dumas, Cor Gaasbeek, Piet Boddeman

2011

Frans van der Loon, Joop van Kersbergen, Domien Wielinga, Will Dumas, Cor Gaasbeek, Ben Vasterman

2010

Bert den Uijl, Edith van der Loo, Jan Kuiper, Wim , Elly Hoebe, Arnold van der Loo

2009

Karel en Ank Christ, Hans de Vaal, Piet van Opijnen, Elly Hoebe, Jan Kuiper

2008

Tom Leijen, Leny van Wijk, Mia van Vuure, Joop van Kersbergen, Thea Rond en Ad van der Kuij

2007

Karel en Ank Christ, Simon Jol, Piet van Opijnen, Elly Hoebe, Jan Kuiper

2006

Karel en Ank Christ, Simon Jol, Piet van Opijnen, Elly Hoebe, Jan Kuiper

2005

Egbert van Wijk, Paul en Ria van Wegen, Simon Jol, Ton Rond, Wim Kreijkamp
Bostoernooi

2017

Hans de Vaal en Ejan van de Beek

2016

Ejan van de Beek en Hans de Vaal

2015

Wim van Middendorp en Michel Bara

2014

Wim van Middendorp en Michel Bara

2013

Bert den Uijl en Arnold vd Loo

2012

Arnold vd Loo en Bert den Uijl

2011

Bert den Uijl en Arnold vd Loo

2010

Jan Vogel en Karel Christ

2009

Jan Kuiper en Hans de Vaal

2008

Rob Stuurman en Joop van Kersbergen

2007

Marwin van Diermen en Hans de Vaal

2006

Marwin van Diermen en Hans de Vaal

2005

Jan Vogel
Lady’s Day

2014

Cobie Jetten en Dicky Willigenburg

2013

Cobie Jetten en Dicky Willigenburg
Dauwtraptoernooi

2017

Carla de Wilde en Jan Kuiper

2016

Arnold van der Loo en Tiny Ham

2015

Carla de Wilde en Slimen Ben Ahmed

2014

Slimen Ben Ahmed en Carla de Wilde

2013

Edith en Arnold van der Loo

2012

Ank en Karel Christ

2011

Niet gespeeld

2010

Cor Gaasbeek en Frans van der Loon

2009

Anna en Bram Kruseman

2008

Edith van der Loo en Wil Rademakers

2007

Marwin van Diermen/ Arnold van der Loo

2006

Marwin van Diermen/ Arnold van der Loo
Paastoernooi (vanaf 2012 Kwintetten)

2017

Harry Wolters, Eelke Algra, Henny van Lingen, Leny van Wijk en Peter Maes

2016

Koen Verf, Anja Engelbert, Els Hogenes, Peter van Wermeskerken, Paul Dijkstra

2015

Eef vd Beek, Joop de Wilde, Christien Kuiper, Jan Kuiper, Ejan vd Beek

2014

Eef vd Beek, Koen Verf, Christien Kuiper, Jan Kuiper, Ejan vd Beek

2013

Frans van der Loon, Domien Wielinga, Joop van Kersbergen, Piet van Opijnen, en Piet Boddeman.

2012

Ernst Corbeek (captain), Brigitte Eberwein, Leny van Wijk, Leny Bleeker en Mia van Vuure.

2011

Eef en Ejan van de Beek

2010

Harry Saaltink en Jan Kuiper

2009

Ben Pennekamp en Wim Kraaikamp

2008

Edith van der Loo en Will Rademakers

2007

Simon Jol en Frans van der Loon

2006

Ingrid Saul en Bram Kruseman

2005

Greet en Simon Jol
Pinkstertoernooi

2017

Will Rademakers en Arnold van der Loo

2016

Slimen Ben Ahmed en Anneke Esko

2015

Ton Jetten en Joop van Kersbergen

2014

Ejan van de Beek en Joop van Kersbergen

2013

Ank Christ en Piet van Opijnen

2012

Elly Sterenberg en Bert den Uijl

2011

Joop van Kersbergen en Piet van Opijnen

2010

Anna en Bram Kruseman

2009

Thea Romkes en Dicky Willigenburg

2008

Anneke en Rijk Esko

2007

Edith en Arnold van der Loo

2006

Wim Jansen / Marwin van Diermen

2005

Herman Bosman
Midzomertoernooi/vanaf 2015 Man-vrouwtoernooi

2017

Dolly en Arie Wijnbelt

2016

Tiny Ham en Harry Wolters

2015

Tiny Ham en Ejan van de Beek

2014

Ton Jetten en Edith van der Loo

2013

Ton Jetten en Peter van Wermeskerken

2012

Henny van Dijck en Paul Dijkstra

2011

Rob Geurts / Hans de Vaal

2010

Aat Lankamp / Jan Kuiper

2009

Cocky en Frans van der Loon

2008

Elly Sterenberg / Bert den Uijl

2007

Elly Sterenberg / Bert den Uijl

2006

Greet en Michiel Visser

2005

Simon Jol / Karel Christ
Thuisblijverstoernooi

2017

Hennie Halla en Karel Christ

2016

Cocky van der Loon/Arnold van der Loo

2015

Joop van Kersbergen en Piet Boddeman

2014

Ton Jetten en Anja Engelbert

2013

Ton Jetten en Peter van Wermeskerken

2012

Aat Lankamp en Frans van der Loon

2011

Herman Bosman en Wim Kreikamp

2010

Joop van Kersbergen en Piet Boddeman

2009

Ejan vd Beek en Greet Visser

2008

Michel Bara en Karel Christ

2007

Hans de Vaal en Anna Kruseman

2006

Simon Jol en Frans van der Loon

2005

Simon Jol en Frans van der Loon
Vroege Voorjaartoernooi

2013

Coby en Ton Jetten

2012

Joop van Kersbergen en Wim de Vries

2011

Hans de Vaal en Rob Geurts?
Herfsttoernooi

2017

Paul Dijkstra en Henny van Dijck

2016

Tineke Holtzer en Arnold van der Loo

2015

Edith en Arnold van der Loo

2014

Albert van den Tweel en Hans de Vaal

2013

Aat Lankamp en Cocky van der Loon

2012

Edith en Arnold van der Loo

2011

Aat Lankamp en Greet Visser

2010

Cocky van der Loon en Aat Lankamp

2009

Nel ter Burg en Ton Berends

2008

Teunie en Herman Bosman

2007

Hans de Vaal en Wim Kreikamp

2006

Simon Jol / Marwin van Diermen

2005

Theo en Tiny Gijben

2004

Elly Sterenberg en Bert den Uijl

2003

Hans en Joost Jacobs
Beaujolaistoernooi

2017

Jan Kuiper, Christien Kuiper en Joop van Kersbergen

2016

Joop de Wilde, Carla de Wilde en Slimen Ben Ahmed

2015

Elly Sterenberg, Elly Hoebe, Bert den Uijl

2014

Karel Christ, Koen Verf, Piet van Opijnen

2013

Hans, Joost en Luuk Jacobs

2012

Annette Rademakers, Will Rademakers en Gré Burgers

2011

Jenny Tijmense/Tiemen Bosma/Joop van Kersbergen

2010

Michel Bara, Paul Smulders en Elly Engeringh

2009

Arnold vd Loo, Rob Geurts, Michel Bara

2007

Piet van Opijnen, Michel Bara, Karel Christ

2006

Piet van Opijnen, Elly Sterenberg, Bert den Uijl

2005

Mia van Vuure, Wim Kreikamp en Dicky Willigenburg

2004

Ger en Wim Schouten en Bep van Bodegom

2003

Elly Sterenberg, Wim van Essen, Bert den Uijl
Sinterklaastoernooi

2017

Miep van Winterswijk

2016

Hans Hover

2015

Ton Jetten

2014

Joop van Kersbergen

2013

Egbert van Wijk

2012

Ejan van de Beek

2011

Joop van Kersbergen

2010

Frans van de Loon

2009

Els Hogenes

2008

Anna Bloemendal

2007

Tom Leijen

2006

Charlotte van den Hoek

2005

Anna Kruseman
Kersttoernooi

2016

Joop de Wilde

2015

Paul Dijkstra

2014

Christien Kuiper

2013

Nel van Merendonk

2012

Ton Jetten

2011

Jan van de Kamp

2010

Arnold van der Loo

2009

Piet van Opijnen

2008

Wim Lankamp

2007

Dicky Willigenburg

2006

An Simonsma

2005

An Joren en Frans van Luijk
Oliebollentoernooi

2016

Will Rademakers

2015

Greet Visser

2014

Ton Jetten

2013

Gijs Oudshoorn

2012

Ton Jetten

2011

Ad van der Kuij

2010

Piet van Opijnen

2009

Miep van Winterswijk

2008

Jo de Zeeuw

2007

Karel Christ

2006

Dicky Willigenburg

2005

Karel Christ

2004

Rene Luijendijk

2003

Karel Christ

2002

Ria en Paul van Wegen
Maandaghussel

2016

Karel Christ

2015

Bert den Uijl

2014

Ton Jetten

2013

Ton Jetten

2012

Ton Jetten

2011

Hans de Vaal

2010

Paul van Wegen

2009

Karel Christ

2008

Bert den Uijl

2007

Jan Kuijper

2006

Marwin van Diermen

2005

Bert den Uijl

2004

Simon Jol
Clubkampioenen Doubletten

2016

Karel Christ / Bert den Uijl

2015

Karel Christ / Bert den Uijl

2014

Karel Christ/Bert den Uijl

2013

Ton Jetten / Truus Ruarus

2012

Edith en Arnold vd Loo

2011

Karel Christ / Jan Vogel

2010

Karel Christ / Jan Vogel

2009

Karel Christ / Jan Vogel

2008

Karel Christ / Jan Vogel

2007

Karel Christ / Jan Vogel

2006

Egbert van Wijk / Rob van de Werve

2005

Ank Christ / Simon Jol

2004

Karel Christ / Wim van Essen

2003

Sitty en Teus van de Pijpekamp

2002

Anna en Bram Kruseman

2001

Joost en Hans Jacobs

2000

Joost en Hans Jacobs

1999

Tiny en Theo Gijben

1998

John Verhoef / Jan van de Mosselaar
Clubkampioenen Tripletten

2016

Carla de Wilde/Jan Kuiper/Slimen Ben Ahmed

2015

Piet Boddeman/Anton Kunenborg/Harry Wolters

2014

Edith en Arnold van der Loo/ Bert den Uijl

2013

Edith en Arnold van der Loo/ Bert den Uijl

2012

Edith en Arnold van der Loo/ Bert den Uijl

2011

Edith en Arnold van der Loo/ Bert den Uijl

2010

Eef en Ejan van de Beek/Jan Kuiper

2009

Piet Boddeman/Bram Kruseman/Cor Gaasbeek

2008

Piet Boddeman/Bram Kruseman/Kuna Overdiep

2007

Michel Bara/Will Rademakers/Jan vogel

2006

Ank en Karel Christ/Wim Lankamp

2005

Aat Lankamp/Cocky van der Loon/Nel van Meerendonk
Clubkampioenen Tête-à-tête

2015

Peter van Wermeskerken

2014

Peter van Wermeskerken

2013

Ejan van de Beek

2012

Bram Kruseman

2011

Bram Kruseman

2010

Jan Vogel

2009

Jan Vogel

2008

Jan Vogel

2007

Marwin van Diermen

2006

Marwin van Diermen

2005

Bram Kruseman

2004

Arnold van der Loo

2003

Simon Jol

2002

Bram Kruseman
Kwartettentoernooi 2017

2017

Frans van der Loon, Joop van Kersbergen, Slimen Ben Ahmed en Piet Boddeman