Nieuws

Clubsluiting tot en met 15 november

15 okt 2020 Nieuws

In haar vergadering van 15 oktober heeft ons bestuur uitvoerig gesproken over de impact op ons clubgebeuren van de nieuwe coronamaatregelen, die het Kabinet dinsdag jl. heeft afgekondigd voor de periode tot en met 15 november.

Deze leiden ertoe dat alle competities in die periode moeten worden stilgelegd. Vooruitlopend op de verwachte informatie hierover van de NJBB heeft ons bestuur haar eigen verantwoordelijkheid genomen en tevens besloten dat onze boulesactiviteiten in de periode van vrijdag 16 oktober t/m 15 november worden stilgelegd. Dit is via een extra nieuwsbrief van het bestuur bekend gemaakt aan alle leden.

Belangrijke overwegingen hierbij zijn dat bijna alle clubleden behoren tot de risicogroep, dat het aantal sociale contacten beperkt moet blijven en onnodig reizen moet worden voorkomen.

In de week vóór 15 november zal de dan bestaande situatie opnieuw worden bezien. Hierover worden de leden tijdig geïnformeerd.

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Categorieën

NL Petanque

NJBB Midden