Interne competities

Interne competities

Alle speelschema’s en eventuele uitslagen van de interne competities van JBC de Hakhorst zijn hier (binnenkort) te vinden.

Speelschema’s 2018

pdf icon Speelschema interne doubletten 2018 (pdf) »

pdf icon Speelschema interne tripletten 2018 (pdf) »

Stand ITC maart 2018

A-poule

Plaats Team Spelers Gespeeld Winst Saldo
1e 1 Edith v/d Loo+Arnold v/d Loo+Bert d Uijl 6 6 +42
2e 4 Paul Dijkstra+Ank Christ+Karel Christ 6 5 +36
3e 8 Elly Hoebe+Ton Jetten+Piet v Opijnen 6 3 +6
4e 2 Piet Boddeman+Harry Wolters+Anton Kunenborg 6 3 +0
5e 7 Tiny Ham+Martha Oudshoorn+Gijs Oudshoorn 6 3 -3
6e 5 Anja Engelbert+Michel Bara+Will Rademakers 6 3 -7
7e 3 Joop v Kersbergen+Ans Maes+Frank Maes 6 3 -15
8e 6 Wim v Middendorp+René v Luijendijk+Nel Bos 6 2 -4
9e 10 Anneke Esko+Rikje v Straten+Jozias d Zeeuw 6 1 -26
10e 9 Timo Kraak+Hennie Halla+Albert v Tweel 6 1 -29

B-poule

Plaats Team Spelers Gespeeld Winst Saldo
1e 2 Cora Martens+Tom Martens+Jan Kuijper 6 6 +32
2e 9 Max Bremer+Tjitske Moro+Eelke Algra 6 4 +20
3e 10 Riet Bremer+Wim vd Berg+Peter de Rooij 6 4 +5
4e 7 Berend Heil+Sanna Borst+Martin Borst 6 4 +4
5e 4 Harry Saaltink+Anna Kruseman+Bram Kruseman 6 3 +4
6e 8 Tiemen Bosma+Arie Nagel+Gerrit Gerritsen 6 3 +3
7e 6 Ellen vd Hoek+Hans Matthijs+Rijk Esko 6 2 -10
8e 5 Truus Ruarus+Petra vd Kuij+Ad vd Kuij 6 2 -19
9e 1 Ben Pennekamp+Gerrit de Graaf+Gerard Bakker 6 1 -19
10e 3 Nel v Meerendonk+Aat Lankamp+Cocky vd Loon 6 1 -20

Clubkampioenen 2017

Clubkampioen doubletten 2017: Karel Christ en Bert den Uijl
Clubkampioen tripletten 2017: Edith van der Loo, Arnold van der Loo en Bert den Uijl
Clubkampioen maandaghussels 2017: Ton Jetten

Uitslagen

De plaatsbepaling gebeurt op de volgende sortering: eerst aantal winstpartijen, dan onderling resultaat, en als laatste saldo.

Eindstand Maandaghussel 2017

Plaats Speler Voor Tegen Gemiddeld Gespeeld
1e Ton Jetten 1053 719 22,891 46
2e Hans de Vaal 845 528 22,84 37
3e Will Rademakers 861 628 22,658 38
4e Marco van Gils 948 794 22,571 42
5e Karel Christ 997 725 22,156 45
6e Paul van Wegen 766 591 21,886 35
7e Arnold van der Loo 735 634 21,618 34
8e Piet Boddeman 815 705 21,447 38
9e Willem Verboon 749 691 21,4 35
10e Wim van den Berg 873 737 21,293 41

Interne Doublettencompetitie

Eindstand Hoofdklasse 2017

Plaats Team Spelers Gespeeld Winst Saldo
1e 1 Bert den Uijl+Karel Christ 18 15 +95
2e 4 Jan Kuiper+Tom Martens 18 13 +89
3e 2 Edith van der Loo+Arnold van der Loo 18 12 +66
4e 6 Anna Kruseman+Bram Kruseman 18 9 +0
5e 9 Hennie Halla+Wim Kreikamp 18 8 -6
6e 5 Ank Christ+Joop van Kersbergen 18 8 -20
7e 3 Paul Dijkstra+Henny van Dijk 18 8 -56
8e 10 Anneke Esko +Rijk Esko 18 6 -51
9e 8 Chistien Kuiper+Harry Saaltink 18 6 -54
10e 11 Wil Vendeville+Cees Vendeville 18 5 -63
11e 7 Michel Bara+Wim van Middendorp

Eindstand Eerste Klasse 2017

Plaats Team Spelers Gespeeld Winst Saldo
1e 11 Slimen Ben Ahmed+Koen Verf 22 18 +129
2e 3 Dolly Wijnbelt+Arie Wijnbelt 22 18 +92
3e 6 Ans v/d Steen+Tjitske Moro 22 13 +9
4e 1 Eelke Algra+Max Bremer 22 12 +20
5e 9 Riet Bremer+Berend Heil 22 11 +27
6e 5 Cocky v/d Loon+Nel van Meerendonk 22 11 -4
7e 4 Leny van Wijk+Leny Bleeker 22 11 -8
8e 7 Cita Verburg+Tineke Holzer 22 10 +4
9e 8 Cobie Huijbrechts+Evert Mol 22 8 -36
10e 2 Jenny Tijmensen+Petra v/d Kuij 22 8 -44
11e 10 Albertje Fledderus+Harm Fledderus 22 5 -88
12e 12 Irene Maes+Peter Maes 22 5 -101

Eindstand Tripletten 2017

Plaats Team Spelers Gespeeld Winst Saldo
1e 3 Edith v/d Loo+Arnold v/d Loo+Bert d Uijl 19 16 +110
2e 7 Piet Boddeman+Harry Wolters+Anton Kunenborg 19 15 +68
3e 5 Joop v Kersbergen+Ans Maes+Frank Maes 19 15 +61
4e 2 Paul Dijkstra+Ank Christ+Karel Christ 19 12 +61
5e 1 Anja Engelbert+Michel Bara+Will Rademakers 19 12 +31
6e 17 Wim v Middendorp+René v Luijendijk+Nel Bos 19 10 +3
7e 19 Tiny Ham+Martha Oudshoorn+Gijs Oudshoorn 19 10 +5
8e 4 Elly Hoebe+Ton Jetten+Piet v Opijnen 19 10 +15
9e 13 Timo Kraak+Hennie Halla+Albert van Tweel 19 10 +14
10e 16 Anneke Esko+Rikje v Straten+Jozias d Zeeuw 19 9 +0
11e 8 Ben Pennekamp+Gerrit d Graaf+Gerard Bakker 19 9 -28
12e 6 Cora Martens+Tom Martens+Jan Kuijper 19 9 -6
13e 18 Ria v Wegen+Will Vendeville+Cees Vendeville 19 8 -34
14e 15 Nel v Meerendonk+Aat Lankamp+Cocky v/d Loon 19 8 -22
15e 9 Tjitske Moro+Anna Kruseman+Bram Kruseman 19 8 -13
16e 14 Truus Ruarus+Petra v/d Kuij+Ad v/d Kuij 19 8 -15
17e 12 Ellen v/d Hoek+Hans Matthijs+Rijk Esko 19 8 -52
18e 10 Berend Heil+Sanna Borst+Martin Borst 19 7 -36
19e 11 Tiemen Bosma+Arie Nagel+Gerrit Gerritsen 19 6 -48