Interne competities

Interne competities

Alle speelschema’s en eventuele uitslagen van de interne competities van JBC de Hakhorst zijn hier te vinden.

Speelschema’s

pdf icon Speelschema interne tripletten (pdf) »

Uitslagen

De plaatsbepaling gebeurt op de volgende sortering: eerst aantal winstpartijen, dan onderling resultaat, en als laatste saldo.

Interne Doublettencompetitie

Bijgewerkt: 23-06-2017

Hoofdklasse 2017 – tussenstand

Plaats Team Spelers Gespeeld Winst Saldo
1e 1 Bert den Uijl+Karel Christ 8 8 +69
2e 4 Jan Kuiper+Tom Martens 8 6 +36
3e 5 Ank Christ+Joop van Kersbergen 12 6 -8
4e 10 Anneke Esko +Rijk Esko 8 4 -1
5e 6 Anna Kruseman+Bram Kruseman 8 4 -4
6e 9 Hennie Halla+Wim Kreikamp 8 3 -18
7e 2 Edith van der Loo+Arnold van der Loo 4 2 +9
8e 3 Paul Dijkstra+Henny van Dijk 6 2 -25
9e 11 Wil Vendeville+Cees Vendeville 8 2 -29
10e 8 Chistien Kuiper+Harry Saaltink 4 1 -17
11e 7 Michel Bara+Wim van Middendorp 2 0 -12
12e 12 vrij+vrij

Eerste klasse 2017 – tussenstand

Plaats Team Spelers Gespeeld Winst Saldo
1e 11 Slimen Ben Ahmed+Koen Verf 16 15 +124
2e 3 Dolly Wijnbelt+Arie Wijnbelt 16 13 +62
3e 6 Ans v/d Steen+Tjitske Moro 18 11 +13
4e 1 Eelke Algra+Max Bremer 12 6 +10
5e 4 Leny van Wijk+Leny Bleeker 12 6 -4
6e 5 Cocky v/d Loon+Nel van Meerendonk 8 5 +18
7e 2 Jenny Tijmensen+Petra v/d Kuij 14 5 -39
8e 9 Riet Bremer+Berend Heil 12 4 -3
9e 7 Cita Verburg+Tineke Holzer 10 4 -16
10e 10 Albertje Fledderus+Harm Fledderus 14 3 -54
11e 12 Irene Maes+Peter Maes 14 2 -89
12e 8 Cobie Huijbrechts+Evert Mol 2 0 -22

Interne Triplettencompetitie

Bijgewerkt: 31-10-2017

Uitslag ITC

Plaats Team Spelers Gespeeld Winst Saldo
1e 3 Edith v/d Loo+Arnold v/d Loo+Bert d Uijl 16 13 +81
2e 7 Piet Boddeman+Harry Wolters+Anton Kunenborg 16 13 +62
3e 5 Joop v Kersbergen+Ans Maes+Frank Maes 16 12 +51
4e 1 Anja Engelbert+Michel Bara+Will Rademakers 16 10 +29
5e 17 Wim v Middendorp+René v Luijendijk+Nel Bos 16 10 +25
6e 2 Paul Dijkstra+Ank Christ+Karel Christ 16 9 +39
7e 16 Anneke Esko+Rikje v Straten+Jozias d Zeeuw 16 9 +15
8e 19 Tiny Ham+Martha Oudshoorn+Gijs Oudshoorn 16 8 +4
9e 14 Truus Ruarus+Petra v/d Kuij+Ad v/d Kuij 16 8 -2
10e 15 Nel v Meerendonk+Aat Lankamp+Cocky v/d Loon 16 8 -7
11e 18 Ria v Wegen+Will Vendeville+Cees Vendeville 16 8 -14
12e 8 Ben Pennekamp+Gerrit d Graaf+Gerard Bakker 16 8 -24
13e 4 Elly Hoebe+Ton Jetten+Piet v Opijnen 16 7 -1
14e 6 Cora Martens+Tom Martens+Jan Kuijper 16 7 -7
15e 13 Timo Kraak+Hennie Halla+Albert van Tweel 16 7 -11
16e 12 Ellen v/d Hoek+Hans Matthijs+Rijk Esko 16 7 -39
17e 11 Tiemen Bosma+Arie Nagel+Gerrit Gerritsen 16 6 -29
18e 9 Tjitske Moro+Anna Kruseman+Bram Kruseman 16 5 -36
19e 10 Berend Heil+Sanna Borst+Martin Borst 16 5 -40